NEDEN DESJOYAUX


GÜVENİLİR YAPILAR

Havuzunuz ömürlük kullanıma sahiptir. En iyi sonucu almak için, pazar liderinin gücünden mümkün olduğunca faydalandığınıza emin olmalısınız. Yapısal paneller, merdivenler ve döşeme havuzunuzun farklı bileşenlerinin tamamı Fransa’da Piscines Desjoyaux grubunun kendi üretim tesisinde tasarlanıp üretilmiştir. Gördüğünüz gibi, seçiminizi yaparken akılda tutulması gereken kaliteyi çok ciddiye alıyoruz.
 

HIZLI KURULUM

Desjoyaux gövde yapısı konsepti, havuzunuzun şekli ve boyutu açısından tam bir özgürlük sağlarken güvenilirliğini de hızlı kurulum özelliği ile birleştiriyor. İnşaatçılar, panelleri yerinde monte ettikten sonra, takviye çubuklarını yerinde sabitleyecektir. Temel döşemesi, üst ve alt bağlantı kirişleri için beton dökülecektir. Ve tüm bunlar tek bir işlemle gerçekleştirilecektir.

Sonuç:

Önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayan, çürümeye dayanıklı, bağımsız, tek birimli bu yapının uzun yıllar keyfini çıkarmanız için fırsat bu fırsat.
 

KOLAY BAKIM

Desjoyaux borusuz filtrasyon ünitesi sadece ama sadece keyif demektir: Teknik bölme yok, kaçak riski yok. Kapsamlı filtrasyon ünitelerinden birini seçmeniz Desjoyaux havuzunuzun tüm ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre uyarlanması anlamına gelir. İster duvara dayalı bir ünite üzerine monte edilmiş, ister bir panel olarak yapıya entegre edilmiş olsun Desjoyaux sistemi, modele bağlı olarak 6 ile 30 mikron arasında ultra-filtre süzme sayesinde suyun keyfini mükemmel şekilde çıkarmanızı sağlar.
 

YÜKSEK KALİTE

FİLTRASYONUN MUCİDİ

Kalite ve keyif bakımından fiyatına kıyasla yüksek değere sahip Desjoyaux havuzlarının başarısının sırrını öğrenmek ister misiniz? Desjoyaux, satın alımdan bakımına kadar oldukça erişilebilir bir fiyatla sanayileşmeyi kalite taahhüdüyle birleştiren bir kombinasyona sahiptir. Filtrasyon sisteminin borusuz olması, başlı başına (örneğin ısıtma konusunda) bir enerji tasarrufu anlamına geliyor. Desjoyaux’da havuzları önemle ele alıyoruz. Bu nedenle bizden daha azını beklemeyin.
 

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Desjoyaux yüzme havuzunuz, evinize ekstra bir oda gibi tasarlanmış olup, size bir havuzdan çok daha fazlasını sunar. Kapsamlı ürün yelpazesi ile Desjoyaux, çeşitli dekorasyonlar, aksesuarlar, robotlar ve barınaklar ile havuzun ötesinde sizlere farklı ve geniş bir yaşam alanı sunar. Bu sayede binlerce Desjoyaux havuzunu farklı şekillerde kullanabilirsiniz.
 

GÜVENİLİR

Borusuz filtrasyon ve patentli bir yapı ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Teknik bölme, basit ve güvenli bir şekilde monte edilmesi için tasarlanmış bir yapıdır. Ayrıca sızıntı riski ortadan kaldırılmış olup, benzersiz bir konsept ile estetik ve güvenli yapıyla, siz sadece keyifle yüzün.
 

EKOLOJİK

Günümüzde çevre, günlük hayatımızda giderek önem kazanan bir yere sahiptir. Bir çevre lideri Piscines Desjoyaux bu önemin uzun zamandır farkında olup, özel konsepti ve sürdürülebilir gelişim üzerine kurulu şirket stratejisi ile dünyada bir lider haline gelmiştir. Her yeni ürün, tüm imalat süreci ile birlikte, çevre göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Desjoyaux borusuz filtrasyon sistemi, benzersiz devridaim özelliği sayesinde arıtılmış suyun drenaj sistemine boşaltılmasını önleyerek çevrenin korunmasına yardımcı olur.

İlk havuz yapısı % 100 geri dönüştürülür.

Tüm muhafaza panelleri tamamen karbonatla karıştırılmış, geri dönüştürülmüş polipropilenden üretilmektedir. Paneller, geri dönüşüm süreci tamamlandıktan sonra sürdürülebilir bir yapı oluşturmak için yere gömülür.
 

EKONOMİK

Desjoyaux borusuz filtrasyon sistemi, aynı zamanda iki alanda tasarruf sağlar: Öncelikle su tüketimi bakımından; çünkü bakım için geri yıkama işlemleri gerekli değildir. Ve ikincisi enerji bakımından; çünkü su devresi ile bağlantılı başlıca kayıplar ortadan kaldırılarak elektrik tüketimi minimum düzeyde tutulur.

KATALOGLAR

Kolektİf Havuzlar

Katalog
İçİn tıklayınız

Avantajlar

Katalog
İçİn tıklayınız

BİLGİ İSTEK FORMU

Lütfen tüm alanları doldurunuz

 
 
 
Desjoyaux © 2019